Legrand 1*25A 4,5KA B Tip Monofaze Otomatik Sigorta

  • 109,25 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Legrand Otomatik Sigorta

Konutlar ve ticari uygulamalardaki modern tesisatların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan Legrand’ın yeni XS³ serisi şalt cihazları, kısa devrelere, aşırı ve kaçak akım arızalarına karşı etkili koruma sağlar.
Termik, manyetik devre kesiciler ve kaçak akım cihazları içeren ve çok sayıda kontrol ve yardımcı sinyalizasyon ile tamamlanan bu seriler tesisatlarınız için güvenlik, dayanıklılık ve montaj kolaylığı sunar.
TÜM SEVİYELERDE GÜVENLİ
Yeni XS³ serileri, can ve mal güvenliğinin sağlanması için maksimum korumayı garanti eder.
GÜVENİLİR BAĞLANTILAR
Otomat baralarının kullanılması ve cihazın giriş - çıkış bağlantılarının iyi yapılması kısa devre riskini ortadan kaldırır.
ARTTIRILMIŞ GÜVENLİK
IP 2x terminalleri - örtü kapağının açık olması durumunda dahi canlı noktalara dokunmanın riski yoktur.
SINIRLANDIRMA SINIFI 3
Otomatik sigortalar üçüncü sınıf sınırlandırma ile mükemmel kısa devre koruması sağlar. Kablolarda açığa çıkan kısa devre enerjisini sınırlandırır, böylece donanımın hizmet süresinin uzamasına yardımcı olur.
KOLAY KABLOLAMA
Vidaların ve terminallerin şekli, kabloların üstün mekanik direncini sağlar ve bağlantı empedansını, sıcaklık artışını ve ısı kaybını sınırlandırır. 35 mm² yüksek kapasite terminaller 25 A akım seviyesinden başlar.
ERGONOMİK ETİKET PLAKALARI
İhtiyaca uyarlanan etiket plakaları. Bu plakalar bir arıza durumunda hızlı müdahele amacıyla devreleri açıkça belirlemede kullanılan etiketler için etkili ve sürdürülebilir bir koruma sağlar.
YÜKSEK MONTAJ KALİTESİ VE ÇEVRE DOSTU
XS³ serileri, bağımsız sertifikasyon kuruluşları tarafından ürünlerin gereksinimleri için verilen onaylı sertifikalara sahiptir. RoHS direktifi gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmıştır. 10000 açma/kapama elektrik dayanıklılığı vardır. -25°C ila + 70°C aşırı çalışma koşullarına uyumludur. ISO 9001 Kalite ve ISO 14001 Çevre Koruma Sertifikalarına sahiptir.

IEC 60898-1 Standartlarına uygun çalışır.
Kesme kapasitesi:
4500 - IEC 60898-1 - 230/400 V±
4.5 kA - IEC 60947-2 - 230/400 V±
DX³ yardımcı kontakları ile donatılabilir.

Teknik Özellikler

Tip:B

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...